Warhammer 40,000: Regicide

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 754 MB
  • Version 2.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Hammerfall Publishing Global
Savaş meydanları başarılı bir oyunc görmek için sizleri bekliyor.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza Warhammer 40,000: Regicide oyununu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunumuz ücretli bir şekilde sunuluyor fakar verdiğiniz ücrete değecek kadar kaliteli içerikleri de bünyesinde bulundurmaktan kendisini geri almıyor. Oyunumuz karanlık bir dünyayı aydınlatmak için çaba göstereceğiniz keyifli bir oyundur. 

Oyunumuzda iki adet oyun modu bulunuyor. Bu oyun modlar; 

Regicide Modu: Saldırıyı planlayın ve iki aşamalı mücadele ile askerlerinize komuta etmeniz gerekiyor. Düşmanlarınıza ateş açın, düşmanlarınızı ezmek için taktik yetenekler kullanın ve psişik güçleri açığa çıkarın. Sizinle belli zafer arasında duran her şeyi yok etmek için şiddetli tekli ve çok oyunculu savaşlarla savaşın.

Klasik Mod: Taktiklerini, geleneksel satranç kurallarına dayanan hem dramatik savaş alanlarında vahşice şiddet öldürür hem de tekli ve çok oyunculu oyunlarda kesinleştirin. Yarışlarınızı seçin ve tamamen çapraz platformlu çok oyunculu modda tüm dünyadan rakiplere karşı çevrim içi savaşa gidin. 

Hem klasik satrançta hem de genişletilmiş Regicide oyun modlarında oyun oynamak isterseniz Warhammer 40,000: Regicide oyununa sizde sahip olun. 

 

Daha Fazla Göster
Warhammer 40,000: Regicide indir
DİĞER SÜRÜMLER